Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aruba'yı tercih etmek için 10 neden
#1
Star 

1- AĞ SORUNLARINI TESPİT EDİN
Aruba Airwave yazılımı ile birlikte gelen Clarity , kablosuz ağa bağlanma anında geçen süre, kimlik doğrulama ve yanıt süreleri hakkında derinlemesine bilgiler sunar. Kullanıcıların nerede takıldığını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Normal de bunu tespit etmek bir IT elemanı için vakit alıcı olabilir. Fakat bu araç sayesinde zaten sizin istediğiniz bilgileri güncel hali ile yansıtacaktır.


[Resim: clarity.png]


2-HITLESS FAILOVER
Aruba OS 8.0, kablosuz controller ekipmanları arasında failover(yükdevretme) olanağı sağlar.


3-MODÜLER İŞLETİM SİSTEMİ
Ağ altyapınızda yeni özellikleri hayata geçirin ve yeni gelen kod versiyonlarını çalışan aktif ağ yapınızı etkilemeden test edin.


4-MULTI-TENANCY MULTI- ZONING ÖZELLİKLERİ
Tek bir access point üzerinde yayınlanan SSID’lerden gelen trafiği farklı kontrolera tünelleme zamanı geldi.


5-AĞLARI KOLAYLIKLA DEVREYE ALIN
ZT Provisioning, şube ağları, dağıtık ve geniş kampüs ağlarında konumlandırılan ağ cihazlarını otomatik devreye almaya olanak sağlar.


6-AirMATCH &KULLANICI YÜKÜ DENGELEME
Yüksek ve yoğun kablosuz ağ kullanımı olan ortamlarda access pointlerin radyo, güç seviyesi önceden otomatik olarak ayarlanır, kullanıcı  trafikleri üzerinde yük dengeleme yapılarak kaynakların eşit biçimde kullanılmasını sağlar.


7-AĞ ERİŞİM GÜVENLİĞİ
Cihaza, cihaz türüne ve lokasyona dayalı kullanıcı erişimini kontrol eder. Ziyaretçiler için self registration (kendi kendine kayıt olanağı) sağlar.


8-KÜMELEME (CLUSTERING)
Birden fazla fiziksel controller ekipmanını hepsi aktif çalışacak şekilde bir küme halinde gruplandırır ve standby modu devreden çıkarır.


9-BULUT YÖNETİMİ
Bulut üzerinden Access Point’leri yönetin ve donanım bazlı controller’ların getirdiği maliyeti ortadan kaldırırken bir yandan ağınızın ayarlarını bulut üzerinden değiştirin.


10-PROGRAMLANABİLİR İŞLETİM
Scripting dili kullanarak kablosuz ağ controller ekipmanlarını programlayın ve geniş alanlar için devreye almayı kolaylaştırarak ağ kontrolünü sağlayın.

Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi