Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AirWatch Kurumsal Mobilite Yönetimi
#1
AirWatch Kurumsal Mobilite Yönetimi


Günümüzde mobil cihaz çeşitliliğinden ve mobil cihaz sayısından daha hızlı büyüyen tek şey kullanıcıların ve is kollarının beklentileridir. Mobilite, ister çalışanları daha üretken yapmasıyla olsun, ister çalışanların müşterilerle daha yenilikçi yollarla etkileşim kurmasıyla olsun, bir şirketi daha rekabetçi kılma potansiyeli sebebiyle en büyük stratejik fırsat olmaya devam ediyor. Kurumsal Mobilite; kritik uygulamalar için daha güvenli dijital çalışma ortamları sunarak, çalışanların kendi cihazlarını kullanmayı (BYOD) daha güvenli hale getirerek ve daha mobil bir iş gücüne hizmet etmek için yeni süreçleri destekleyecek şekilde büyüyen bir platform kurarak, kullanıcılara birden fazla cihaz üzerinde kusursuz bir deneyim sunuyor.

AirWatch sayısı artan cihazların üzerinde, birleşik güvenlik ve yönetim ile denetim sağlamayı ilk adım olarak görüyor. Kurumsal mobilite yönetim platformu, BT’ye iş süreçlerinin dönüşümlerini mümkün kılmak, yeni gelir akışları sağlamak ve müşterilerle daha akılda kalıcı yeni yöntemler ile bağlantıya geçmek gibi fırsatları beraberinde sunuyor.

Kullanıcılar basit, kolay ve kullanışlı tüketici deneyimine alışkındır. Giderek artan bu beklentiler, iş akışlarını destekleyen kurumsal uygulamaların da aynı seviyede kolaylık sağlayabilmesi için BT üzerindeki baskıyı artırmıştır. AirWatch kusursuz bir deneyim sağlayarak, son kullanıcıların uygulamalara self-servis olarak erişebilmeleri ve kendilerini daha üretken kılan cihazları seçebilmeleri konusunda özgürlük sağlar.

Tek Kimlik: VMware® Identity Manager son kullanıcılara, birleşik uygulama kataloğu aracılığıyla, tek dokunuşla, tüm uygulamalara herhangi bir cihazdan erişim sağlayarak kullanıcı beklentilerini karşılar.

Şirket Kaynakları: AirWatch son kullanıcıların şirket ağlarına otomatik olarak bağlanması için kusursuz erişim olanağı sağlar.

Üretkenlik Uygulamaları: AirWatch, son kullanıcıların cihazlarına, hareket halinde olduklarında bile üretken olabilmeleri için yerel, web tabanlı, mobil, Windows ve sanal uygulamalar dahil tüm kurum uygulamalarını dağıtır.

Cihaz Tercihi: AirWatch akıllı telefonları, tabletleri, dizüstü bilgisayarları, dayanıklı, yazıcı ve çevre birimi cihazlarını, kullanıcılarınızın kendilerini en üretken kılan cihaza sahip olmaları için destekler.

Kendi Kendine Hizmet: AirWatch son kullanıcı cihaz yönetim ve denetimlerini Self-Service Portal üzerinden destekler.

Uçnokta Yönetimi: AirWatch, tüm kullanım senaryolarında, tüm platformlarda, tüm uç noktaları yönetmek için yazılmış kapsamlı bir mobilite yönetim platformudur. Platform, BT’ye güçlü otomasyon yöntemleri sağlayarak sayıları günden güne artan cihazların kolaylıkla yönetilmesine imkan sunar.

Uçtan Uça Güvenlik: AirWatch, hassas şirket verilerini, kullanıcı uygulamasında, cihazında ve ağ seviyelerinde veri kaybını önlemek için korur.

Kurumsal Entegrasyon: AirWatch mevcut yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve bu sistemleri mobil cihazlara kusursuzca eriştirmek için var olan altyapınızla entegre olur. Aynı zamanda Airwatch, uygulama ekosistemi ve geliştirme araçları ile kurumlara kritik iş uygulamaları geliştirme ve dağıtma imkanı sunar.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi