Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dell EMC VxRail ve Teknik Özellikler Hakkında
#1

Dell EMC VxRail, VMware’in özel hiper bütünleşik mimari altyapısında çalışır. Dell EMC VxRail, Vsan ile çalışan bir VMware vCenter arayüzü ile yönetilen bütünleşik bir yapıdır.


Dell EMC VxRail  bir kümede 3’ten 64 Node’a kadar doğrusal olarak ölçeklenen ortak modüler yapı öğelerinden oluşan dağıtık bir sistemdir.


Bütün bir Veri Depolama Ağı’nın (SAN) sağladığı mevcut VMware müşterilerine zaten bildikleri kullanım özelliklerine sahiptir. vRealize Operasyonları gibi mevcut VMware araçlarıyla kusursuz entegrasyon da müşterilerin halihazırda sahip olduğu BT araçları ve süreçlerini desteklemelerine olanak sunar.


İşlemci mimarisi yeni nesil Inte  Xeon işlemcileriyle yapılandırılan Dell EMC VxRail, müşterilerin küçük ölçekte başlayıp ,kapasiteyi ve performansı kolayca ve kesintisiz bir biçimde geliştirmelerine olanak tanır. Tek Node’lu ölçeklendirme ve depolama kapasitesinin genişletilebilmesi, gelecekteki büyüme ihtiyacı için öngörülebilir.


VxRail’de ek bir ücret olmaksızın kritik veri hizmetleri yüklenmiş olarak sunulur. EMC RecoverPoint for VMs ve VMware vSphere Data Protection Suite ürünlerini içeren veri koruma teknolojisi cihaza yüklü gelmekle birlikte, daha kapsamlı veri korumasına ihtiyaç duyan daha büyük ortamlar için Data Protection Suite for VMware ve  Data Domain Virtual Edition (DD VE) seçeneklerini de eklemeye imkan tanır.


Depolama kapasitesi bulut sistemlerini içerecek şekilde isteğe bağlı ek bulut katmanları sağlamak üzere EMC CloudArray de cihaza bütünleşik olarak sunulmaktadır.


Hem donanım hem de yazılım için tek noktadan birinci sınıf bir destekle de desteklenmekte olup maksimum erişilebilirlik sağlamak amacıyla uzaktan izleme, tanı ve onarıma yönelik geri arama bildirimi (call-home) ve iki yönlü uzaktan bağlantı için Dell EMC ESRS içermektedir.Detaylı Teknik Özellikler ve Dell EMC VxRail Model ve Konfigürasyonları [Resim: attachment.php?aid=13]


Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)
   
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi