Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitachi Depolama ürünleri hakkında
#1
Merhabalar. Hitachi depolama ürünlerinde performans değerleri ve seriler hakkında bilginiz var mı?
Bul
Alıntı
#2
Merhabalar.

İncelediğimizde en çok öne çıkan Hitachi Serisi bence aşağıdakiler. Ölçeklendirilebilirlik, bağlantı, yer, depolama sistemi ya da üretici firmadan bağımsızdır. Uzaktan veri merkezi replikasyon desteği ile birlikte 100 km uzaklıklara kadar veri merkezleri için aktif-aktif kapasite ile sanal depolama makinelerini yönetebiliyorsunuz.

[Resim: attachment.php?aid=12]

 
Hitachi Virtual Storage Platform serisi güvenilir bir devamlı bulut altyapısı için gerekli olan her zaman erişilebilir, hızlı ve otomatik temeli sağlar. Hitachi genel depolama sanallaştırma özelliği ile çalışan yeni yazılım özellikleri, kurtarma zamanı hedefi gerektiren kritik uygulamalar için ideal çözümdür.

VMware vSphere Metro Storage Cluster ya da Microsoft’la artırılan Hyper-V kümesi ile birlikte kullanıldığında sanal bir alt yapı oluşturulur. Bu alt yapı planlı ve planlı olmayan kesintilerden hata toleransı sağlar.
 
İşletme ölçeklendirilebilirlik özelliği olan birleşik depolama, SAN, NAS ya da nesne depolama için kullanılan tüm sanal harici ve dahili geniş depolama havuzlarının merkezi olarak yönetilmesini sağlar. Hitachi Command Suite (HCS) blok, dosya ve nesne müşterileri için birleşik gösterge paneli şeklinde ortak bir yönetim çerçevesi sağlar.


Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)
   
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi