Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP LAPTOP TEKNİK SERVİS
#1
HP LAPTOP TEKNİK SERVİS

Firmamız bakırköy hp servisifaaliyet içerisinde bulunduğu bölge itibariyle müşterilerine güvenli ve kesintisiz bir şekilde bilgisayar tamiri, laptop tamiri, laptop servisi, yazıcı tamiri gibi konularda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bakırköy Hp Servisi Ürünlere Hizmet Süresi

Günlük hayatta kullanmış oldukları ürünlerden laptop (laptop tamiri, laptop servisi) yazıcı tamirigibi konularda sorun yaşayan müşterilerimizin ürünlerini bizlere teslim ettiği andan başlayarak en geç 1 hafta ürüne teknik destek, teknik bakım ve tamir işlemlerini yapıp müşterilerimize teslim etmekteyiz. Çalışanlarımızın ürün sorunu ile ilgili tespit için kullandıkları zaman için müşterilerinden ekstra bir zaman istenmemektedir.

Bakırköy Hp Servisi ile İletişime Geçmek

Firmamız Bakırköy hp servisi kullandığınız ürünlerde “laptop (laptop tamiri, laptop servisi), yazıcı tamiri” gibi sorunlar için bizimle iletişime geçen müşterilerimiz ilk aşama olarak yapması gereken çağrı merkezi numaralarımızdan birini arayarak arkadaşlarımızla iletişim kurmaları gerekmektedir. Daha sonra arkadaşlarımıza ürünlerinde meydana gelen sorunları anlatarak arkadaşlarımızın gerekli bilgileri toplamalarını yardımcı olmaları gerekmektedir. En son ise eğer müşterilerimiz kendileri bize getirecek bir noktada ise şubemize ürünü getirebilirler. Dİğer durumda ise kargo şirketlerini kullanarak ürünlerinin elimize ulaşmasını sağlayabilmektedirler.

Bakırköy Hp Servisi Ürün Takip

Firmamız Bakırköy Hp servisi müşterilerinin kendilerine teslim ettiği ürünleri kendilerine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması için dikkatli bir şekilde muhafaza ederek kargo şirketlerine vermektedir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi