Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OnCommand Veri Yönetim Yazılım Ailesi
#1
NetApp sunmuş olduğu yönetim yazılımları çeşitliliği ile sistemlerin yönetimini kolay ve güvenli hale getirmiştir.
Kısaca bu yönetim yazılımlarını açıklamak gerekir ise: 

OnCommand System Manager:
Grafik arayüzü ve birçok temel görev için tanımlanmış sihirbazları sayesinde komut satırının risklerini ortadan kaldırarak sade ve kolay bir sistem yönetimi sağlar.

OnCommand Unified Manager:
Ontap ortamlarında; tüm cluster yapısı veya sistem bazında erişilebilirlik, kapasite, yedekleme ve performans için izleme ve ikaz durum takibi yapılmasına imkan sağlar.
“Performance Manager” entegrasyonu ile izleme ve hata giderme, “Workflow Automation” entegrasyonu ile veri koruma işlemlerinin tek bir arayüzden yönetilmesini sağlar.

OnCommand Performance Manager:
Ontap ortamlarında performans izleme ve kök-neden analizi (RCA) yapılmasını sağlar. Unified Manager yönetim arayüzünün bir parçası olarak kullanılır.
Clustered Data ONTAP 8.2 ve sonrası kullanılan sistemler için izleme, hata tespiti ve iyileştirme önerileri sunarak performansın optimize edilmesine imkan sağlar.

OnCommand Workflow Automation:  
Veri depolama yönetim işlemlerinin otomatikleştirilmesi ve tekrarlanan servis görevlerinin standartlaştırılmasını sağlar. Üçüncü parti ürünler ve süreç otomasyon uygulamaları ile entegre edilerek uçtan uca servis hizmeti verilebilir. Uzman olmayan personelin veri depolama yönetim işlemlerine güvenli şekilde dahil edilmesine imkan verir.

OnCommand Insight:
Heterojen ortamlar için konfigürasyon ve performans yönetimi, kapasite planlaması ile birlikte gelişmiş bir rapolarlama da içeren veri depolama kaynak yönetiminin yapılabilmesini sağlar. Veri depolama yönetimini ve kapasite kullanımını optimize eder.NetApp (ve heterojen) paylaşımlı altyapılarının maliyetlerini düşürmeyi ve performansını arttırmayı isteyen orta ve büyük ölçek kurumsal müşteriler için idealdir. Çoklu-üretici ortamları için C-düzeyi raporlamaya ek olarak kurumsal seviyede veri depolama kaynak yönetimi ve gelişmiş analitik ile basit hata giderme yeteneklerine sahiptir.

OnCommand Cloud Manager:
Bulut entegrasyonu yapılan altyapımızın bulut ortamı ile merkezdeki sistemlerin güvenli veri aktarımının ve monitor edilmesine olanak sağlamaktadır.
NetApp DataFabric vizyonun da kritik rol üstlenmektedir. 

OnCommand Shift:
Vmware ve Hyper-V sanal sunucularının çift yönlü olarak hızlı ve kolay dönüşümünü sağlar
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi