Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 117
» En Son Üyemiz: telefon
» Konu Sayısı: 132
» Mesaj Sayısı: 163

Tam İstatistik

En Son Konular
Online kumaş satın al
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
3 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Yüksek Kalitede Kore Dizi...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
Dün, 00:45
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 6
istanbul şehir rehberi
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
10-10-2019, 00:30
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 16
İş İlanları
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
27-09-2019, 14:35
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 36
Borsadan En Son ve Güncel...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
24-09-2019, 16:11
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 27
Sosyal Medyada Siz de Var...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
24-09-2019, 14:20
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 24
Diyarbakır Çiçekçi
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
23-09-2019, 13:05
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 37
Araba Alım Satımında Arab...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
22-09-2019, 23:28
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 21
Reklamsitem İle Sizin de ...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
22-09-2019, 14:48
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 23
Yeni Freelance Uzman Port...
Forum: Genel Konular
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
17-09-2019, 23:56
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 28

 
  Online kumaş satın al
Gönderen: AtomicPainterSuit - 3 saat önce - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Tekstil liflerinin sabit kalınlıkta ve düzgün bir yüzey üzerinde bir araya gelerek oluşturduğu şekilden elde edilen malzemeye kumaş denir. kumaşlar genellikle ipek, pamuk, yün gibi malzemeler sayesinde üretilir. dokuma veya örme olmak üzere 2 farklı metodla üretilebilir. eğer bir kumaş bir başka ürün ile kullanılacaksa teknolojik olarak bir uyum aranmalı ve sağlanmalıdır. kumaşın fiziksel özellikleri, içerisindeki maddelerin kompozisyonu, ipliklerin kalınlığı ve cinsi, boyutları, ağırlığı, iplik yoğunluğu ve desenler bu noktada etkili olmaktadır.

Su geçirmezlik, tutuşmazlık, hava geçirgenlik, sürtüne haslığı, çekmezlik, kumaş döküm ve tutumu, buruşmazlık, dikilebilme yeteneği, dikiş sağlamlığı, çift katlı kumaşlarda iki katın bağlanma gücü, ekosenin düzgünlüğü, çizgili kumaşlarda çizgilerin düz ve kesintisiz olması, ışığa karşı mukavemeti, nem çekme özelliği, temizlenme özelliği, istenilen ende ve boyda olması duruma göre değişiklik gösterse de genel itibariyle bir kumaşta istenen özelliklerin başında gelmektedir.

Kumaş satın alırken dikkat edilmesi gereken 3 temel husus vardır; kumaş kalitesi, kumaşın tasarımı ve kıyafetin tasarımı. online kumaş satın alırken bu özelliklere ekstradan dikkat etmek gereklidir. trendleri yakalamak isterken sırf tasarıma dikkat edip online kumaş satın alıyorsanız işinizi şansa bırakmamalısınız. kumaşın kalitesi de tasarımı kadar önemlidir. kumaş satın alırken farklı kumaş çeşitleri hakkında belirli bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekir.

Bu öğeyi yazdır

  Yüksek Kalitede Kore Dizi İzleme Keyfi; asyafanatiklerim.com
Gönderen: AtomicPainterSuit - Dün, 00:45 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

İnternet üzerinden kore dizisi seyredenler için en çok rahatsız olunan durumların başında kore dizisi seyrederken takılmaların yaşanması ve ses ile görüntü kalitesinin düşük olması yer almaktadır. Oysa asyafanatiklerim.com internet sitesi yüksek ses ve görüntü kalitesini takipçileriyle buluşturarak; mükemmel bir kore dizisi izle keyfini sizlere sunmaktadır.
 
Sadece bilgisayarlar vasıtasıyla değil mobil cihazlardan da film keyfini sunabilen internet sitesi; seyahat anında dahi dizi izleme keyfini sizlere yaşatıyor. Bütün bu bilgiler ışığında asyafanatiklerim internet sayfasının; yüksek ses ve görüntü kalitesinde en yeni filmleri sizlere sunarak, kesintisiz bir film izleme keyfini sizlerle buluşturmaktadır.

Website: https://asyafanatiklerim.com/

Bu öğeyi yazdır

  istanbul şehir rehberi
Gönderen: AtomicPainterSuit - 10-10-2019, 00:30 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Ülkemizin ve dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alan İstanbul; pek çok farklı gezi rotası içerisinde yer alan bir kentimiz olarak karşımıza çıkıyor. Kentte çok sayıda kültürel değerin var olması; turizm açısından da kenti önemli bir konuma yükseltiyor. Kentte gezilecek yerler söz konusu olduğunda elbette ki devreye İstanbul şehir rehberi giriyor. Zira bu sayede İstanbul’un gezilecek yerleri, konaklanacak mekanları, sosyal ortamları şehir rehberi içerisinde yer alıyor.

Ayrıca İstanbul gibi derin tarihi geçmişi bulunan şehirlerde kent rehberinin varlığı sayesinde kentin tarihi dokusunun daha isabetli bir şekilde hissedilmesi de mümkün oluyor. Elbette ki doğru bilgileri sunabilen bir İstanbul şehir rehberine sahip oluyor olmak; beraberinde önemli kazanımları da getiriyor.

Website: https://www.sarisayfalar.istanbul/

Bu öğeyi yazdır

  İş İlanları
Gönderen: AtomicPainterSuit - 27-09-2019, 14:35 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

İşsizlik sorununa çözüm bulmak noktasında çok sayıda alternatif seçenek  bulunuyor. Özellikle iş ilanlarını takip ederek; iş bulmak isteyenlerin  sayısı her gün artış gösteriyor. İş ilanları  esasında sadece iş arayanlar için değil; çalışan arayan işverenler için  de önemli hizmetleri beraberinde getiriyor. Zira iş ilanları sayesinde  hem işveren talepleri doğrultusunda işçi bulabiliyor hem de çalışmak  isteyen kişiler iş sahibi olabiliyor.

İş ilanlarının günümüz itibariyle son derece etkili bir şekilde hizmet  sunabilme kapasitesine sahip olduğu biliniyor. Özellikle internetin  günlük hayatımıza girmiş olmasının doğal sonucu olarak iş ilanlarının  anlık olarak takip edilmesi de mümkün oluyor. Üstelik internet sayesinde  iş ilanlarını
evinizde bulunduğunuz ortamda takip edebiliyorsunuz.

Website: https://isbak.net/

Bu öğeyi yazdır

  Borsadan En Son ve Güncel Bilgiler
Gönderen: AtomicPainterSuit - 24-09-2019, 16:11 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Borsa anlık takip edilmesi gereken bir noktadır. Burada değerler anında değişiklik göstermektedir. Borsada işlem yapanların gözü kulağı anlık olarak borsa haberleri üzerindedir. Buradan alınan haberlere göre yatırım yapılmaktadır. Artan değerler, hisse senetleri bu haberler vasıtasıyla takip
edilmektedir.

Borsanın yükselmesi, düşmesi burada yatırım yapan kişiler için çok büyük bir önem arz etmektedir. Döviz kurları ülkede ve dünyada yaşanan olaylara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu değişim takip edildiği takdirde zarar etmeden yatırım yapmak mümkün olacaktır. Yine altın üzerine yatırım yapan kişiler de altın fiyatlarını takip ederek bu yatırımda kazançlı çıkmanın yollarını aramaktadır. Borsanın tüm bu hareketlerinin anında borsadagunluk sitesinden öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Website: https://borsagunluk.com/

Bu öğeyi yazdır

  Sosyal Medyada Siz de Var Olun
Gönderen: AtomicPainterSuit - 24-09-2019, 14:20 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

İnternetin hayatımıza girmesi insanlar üzerinde en çok da sosyal medya adlı bir dünyanın varlığını hissettirmesi ile etkili olmuştur. Bu platformlar pek çok kişi için günün büyük bir kısmını geçirdikleri mecralar olmaya başlamıştır. Günün her anını takipçileri ile paylaşan kişiler için sosyalsitem.com oldukça önemli bir site olarak görülmelidir. Buraya girdiğinde kendi hesapları ile ilgili pek çok işlem yapabilmekte ve takipçilerini arttırabilmektedir.

Sosyal medya paylaşım platformlarında başarılı olmak isteyenler bu alanda profesyonel olarak hizmet sunan firmalardan ve sitelerden yardım almalıdır. Sosyal medya bir anda birçok kişiye ulaşabileceğiniz bir paylaşım sitesi olarak görülmektedir. Burada sadece şiir paylaşılmaz aynı zamanda buradan ticaret yapıp para kazanan kişiler de bulunmaktadır.

Website: https://sosyalsitem.com/

Bu öğeyi yazdır

  Diyarbakır Çiçekçi
Gönderen: AtomicPainterSuit - 23-09-2019, 13:05 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Diyarbakır Çiçekçi Seçenekleri


Diyarbakır çiçekçi seçenekleri açısından oldukça zengin bir şehrimizdir. Diyarbakır için çiçek ürünlerinin kullanımının yoğun olması bunun en büyük etkenlerindendir. Bundan dolayı çiçek tercihlerimiz için doğru seçimler yapabilmemiz açısından kullanım amacı ve teslimat durumuna dikkat etmemiz gerekmektedir. Çiçekler kullanım amacına göre;
Yıl dönümleri,
Doğum günleri,
İş tebrikleri,
Hasta ziyaretleri gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. 
Bunun yanında evlerimizde aksesuar veya süs bitkisi olarak kullanılan çiçekler, çiçek bitkileri ve tohumları satıcıları da mevcuttur. 
Diyarbakır çiçekçi arayışımız için öncelikle çiçek kullanım amacımızı hediyelik çiçek veya çiçek bitkisi olarak belirleyerek tercih yapmalıyız. Sonrasında gerek online siparişler gerek firmada çiçeğimizi seçerek satın alabiliriz.

Bu öğeyi yazdır

  Araba Alım Satımında Arabacıyım
Gönderen: AtomicPainterSuit - 22-09-2019, 23:28 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Araç alım satımı konusunda çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bu konuda pek çok kişi veya site size yardımcı olmak üzere devreye girebilir. Siz araç satışında veya yeni bir araç alacağınızda güvenilir sitelere veya firmalara başvurmalısınız. İlan sitesi olarak size hizmet sunan arabacıyım.com sitesine girerek buradan aracınızı satışa güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde aradığını modele ait araba ilanları kısmını inceleyebilir ve buradaki araç sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aracınızı satılığa çıkardığınızda da aynı durum söz konusu olmaktadır. Satılık araba kısmına araç bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girdiğinizde buradan size ulaşanlar aracınıza talip olacaktır. Böylece güvenilir kişilerle irtibata geçmiş ve paranızı almış olacaksınız.

Website: https://arabaciyim.com/

Bu öğeyi yazdır

  Reklamsitem İle Sizin de Firmanız Tanınsın
Gönderen: AtomicPainterSuit - 22-09-2019, 14:48 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Firma sahibi olan veya bir markaya sahip olan kişinin hedef kitlesine  ulaşması ve para kazanabilmesi için mutlak reklam yapması ve profesyonel  olarak reklam yaptırması gerekmektedir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz  derler ama iyi reklam çok iyi kazanç sağlanmasında da etkilidir. Reklam sitesi bu konuda sizlere profesyonel hizmetler sunmak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Reklam yayınla şeklinde giriş yapılarak firma reklamını  yapabileceğiniz reklamsitem adlı internet sitesi birçok markanın ve  yayıncının buluşma noktası olarak görülmektedir. Burası profesyonel tanıtım sitesi  olarak hizmet sunmaktadır. Burada yayımlanan reklamlar direkt olarak  işinizle ilgili kişilere ulaşacaktır. Böylece kazançlı bir iş yapmış  olacaksınız. Reklamı yapılan ve müşteriye yapılan bir firma olmak için  siteye başvurabilirsiniz.

Website: https://reklamsitem.com/

Bu öğeyi yazdır

  Yeni Freelance Uzman Portalı
Gönderen: AtomicPainterSuit - 17-09-2019, 23:56 - Forum: Genel Konular - Cevap Yok

Gelişen ve değişen yaşam şartları iş sahasında da farklılıkların oluşmasına neden olmuştur. Bu kapsamda freelancer olarak isimlendirilen serbest çalışma şeklinin yeni trend olarak tanımlanmadığı bilinmektedir: Kendine has özellikleri içeriğinde barındıran serbest meslek çalışmaları genellikle home ofis tarzı çalışma alanlarında yapılmaktadır. Evden çıkmadan internet üzerinden ya da sahada bizzat çalışarak freelance olarak çalışmak mümkün olmaktadır.

İş yeri dışında kalan alanlarda bir işin serbest bir şekilde yapılabilmesi elbette ki bazı kurallar dahilinde yapılmaktadır. Bireylerin kendi çalışma alanlarını belirledikleri ve kendi çalışma sürelerini şekillendirdikleri serbest meslek alanları; günümüz itibariyle son derece favori bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de sıkıcı iş ortamlarından bağımsız iş alanlarına geçiş yapmak istiyorsanız; freelance olarak çalışmak mükemmel bir seçenektir.

Website: https://herisi.com/

Bu öğeyi yazdır